Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud renovatie openbaar groen Nissewaard P1 Noord en P2 Oost/Hekelingen
Referentienummer: CZINK22-08-35
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Voorwerp van aanbesteding betreft het onderhoud van boomspiegels, beplantingen en kleinschalige renovatie en inboet hetgeen is verdeeld in de volgende 2 percelen:
- Perceel 1 Spijkenisse Noord.
- Perceel 2 Spijkenisse Oost & Hekelingen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
Aanvullende CPV-code(s) 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie RAW bestek voor hoeveelheden.
Het doel van de Aanbestedende Dienst is het sluiten van de overeenkomst ingaande 1 maart 2023 voor een periode van 10 maanden, met een optie tot 1x met 1 jaar verlengen. De maximale looptijd van de overeenkomst is 22 maanden.
Kwaliteitscriterium - Naam: Social Return / Weging: 10
Prijs - Weging: 30
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Onderhoud renovatie openbaar groen Spijkenisse Oost en Hekelingen
Perceel nr.: 2
II.2.2.