662504-2024 - Mededinging
België – Medische gassen – Raamovereenkomst voor leveringen van medische en industriële gassen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor leveringen van medische en industriële gassen
Beschrijving: De onderhavige opdracht, met referentie FAC-2024-04, voor leveringen in de zin van art. 2, 20° van de wet van 17 juni 2016, betreft een raamovereenkomst (zoals bedoeld in art. 2, 35°) voor het leveren van medische en industriële gassen in cilinders en in bulk, aan alle campussen van AZ Jan Palfijn Gent AV en AZ Sint Lucas & Volkskliniek vzw, inclusief de ter beschikking stelling en het onderhoud van de hiervoor benodigde installaties voor opslag en distributie.
Interne identificatiecode: FAC-2024-04
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24111500 Medische gassen
Aanvullende classificatie (cpv): 24110000 Industriële gassen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FAC-2024-04 - 1 (levering van medische gassen in bulk en/of mini-bulk (tanks en kaders))
Beschrijving: Levering van medische gassen in bulk en/of mini-bulk (tanks en kaders), voor verschillende campussen (AZ Jan Palfijn Gent (Gent) en AZ Sint Lucas Gent (Gent, Aalter, Zelzate, Evergem)) Het betreft o.m.: - Medische zuurstof (O2) in bulk - Medische zuurstof (O2) in cilinders (back-up bron) - Medische stikstof (N2) in (mini-)bulk - Medical device koolstofdioxide (CO2) in cilinders - Stikstof N2 in cilinders - Lachgas N2O in cilinders (distikstofmonoxide)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: FAC-2024-04 - 2 (levering van medische gassen en gasmengsels in losse flessen / cilinders)
Beschrijving: Levering van medische gassen en gasmengsels in losse flessen / cilinders, voor verschillende campussen (AZ Jan Palfijn Gent (Gent) en AZ Sint Lucas Gent (Gent, Aalter, Zelzate, Evergem)) Het betreft o.m.: - Medische zuurstof (O2) in cilinders / losse flessen - Medische koolstofdioxide CO2 in cilinders / losse flessen - MEOPA in cilinders / losse flessen - Kalibratiegassen en -mengsels (5% koolstofdioxide / 95% stikstof) - Longfunctiemengsels (pulmo) - Gasmengsel ‘anaero 10 analyse’ - ‘Alphagaz 2 Argon’ (zuiverheid van 99,9999%) - Argon B5 medische kwaliteit (met DIN 477-6 connectie)
Interne identificatiecode: 2