662901-2024 - Mededinging
België – Ombouwen en opknappen van voertuigen – Inrichting utilitaire voertuigen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inrichting utilitaire voertuigen
Beschrijving: Het voorwerp van deze gunningsprocedure is de volledige inrichting van de bedrijfsvoertuigen in functie van de vakgebieden van de aanbestedende overheid. Het doel van de opdracht is het sluiten van een Raamovereenkomst met meerdere Ondernemers. Het doel van de opdracht is om een Raamovereenkomst in cascade te sluiten met alle Inschrijvers die een conforme offerte hebben ingediend. Alleen de Inschrijver die volgens de gunningscriteria als eerste is gerangschikt, zal als ‘actieve’ Opdrachtnemer worden beschouwd. De andere Inschrijvers, die een regelmatige offerte hebben ingediend, zullen als 'Reserveopdrachtnemers' worden beschouwd. Hun contract kan alleen worden geactiveerd indien de actieve Opdrachtnemer in gebreke blijft. In dit kader behoudt de Aanbestedende Overheid zich, met respect voor de regelgeving inzake overheidsopdrachten, het recht voor om een beroep te doen op de Reserveopdrachtnemer die de op één na economisch meest voordelige offerte heeft ingediend op basis van de gunningscriteria van de Raamovereenkomst. Indien deze laatste eveneens in gebreke zou blijven, zal een beroep worden gedaan op de Opdrachtnemer die de op twee na economisch meest voordelige offerte heeft ingediend op basis van de gunningscriteria van de Raamovereenkomst enzovoort (cascadeprincipe). Bijgevolg zal het contract van de in gebreke blijvende Opdrachtnemer voor de voormelde Raamovereenkomst voor de resterende duur van de Raamovereenkomst worden opgezegd, overeenkomstig de ambtshalve maatregelen voorzien in het KB van 14/01/2013 tot bepaling van de algemene uitvoeringsregels van de overheidsopdrachten.
Interne identificatiecode: SIB24DS2201
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50117000 Ombouwen en opknappen van voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SIB24DS2201 - 1 Inrichting van voertuigen type C, D et E
Beschrijving: Inrichting van voertuigen type C, D en E
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: SIB24DS2201 - 2 Inrichting van voertuigen type G en H
Beschrijving: Inrichting van voertuigen type G en H
Interne identificatiecode: 2