663449-2024 - Mededinging
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Europese aanbesteding Schoonmaakdienstverlening t.b.v. Stichting Adenium i.s.m. Verus
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Schoonmaakdienstverlening t.b.v. Stichting Adenium i.s.m. Verus
Beschrijving: zie aanbestedingstukken
Interne identificatiecode: Aanbesteding Schoonmaak Adenium
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur, 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000