Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaakonderhoud
Referentienummer: 2022/1124WM
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft het schoonmaakonderhoud, glasbewassing binnenzijde, specialistisch vloeronderhoud en bijvullen van sanitaire middelen voor de locatie Hazenweg 121.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten