663674-2023 - ResultaatNederland-Ermelo: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur Tijdelijk Personeel Sociaal Domein
Referentienummer: T32730
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze aanbesteding betreft een niet-openbare procedure voor de inhuur van Tijdelijk Personeel Sociaal Domein ten behoeve van onderstaand genoemde organisaties:
- De gemeenten Ermelo, Harderwijk,  Nunspeet, Zeewolde;
- De Gemeenschappelijke Regeling Meerinzicht;
Doel van de aanbesteding
De aanbestedende dienst wenst per perceel een Raamovereenkomst af te sluiten met maximaal drie (3) partijen voor de inhuur van Tijdelijk Personeel Sociaal Domein, zoals nader omschreven onder vragengroep 1.1  van deze aanbesteding.
De Raamovereenkomsten hebben een initiële duur van twee (2) jaar, met een optie tot eenzijdige verlenging door de aanbestedende dienst van twee (2) maal één (1) jaar.
Aanbestedende dienst verwacht de nieuwe Raamovereenkomsten in te laten gaan op 01 januari 2024.
Deze opdracht wordt is ingedeeld in percelen:
Perceel 1. Jeugd
Perceel 2. WMO
Perceel 3. Inburgering en Participatiewet (incl. minimalbeleid)
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Jeugd
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79600000 Recruteringsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsleidraad in Mercell.
Wmo
Perceel nr.: 2
Inburgering en Participatiewet
Perceel nr.: 3