664096-2026 - Resultaat
Nederland – Bedrijfswagens – Huur zero emissie bedrijfswagens
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Huur zero emissie bedrijfswagens
Beschrijving: De Gemeente Amsterdam wil graag de huur van zero emissie bedrijfswagens inkopen. Bij deze Opdracht gaat het om het huren van zero emissie bedrijfswagens voor incidentele inzet op piekmomenten, voor extra inzet op projectmatige basis, bij gewijzigde dienstverlening en/of bij langdurige uitval van de eigen (zero emissie) bedrijfswagens.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
Aanvullende classificatie (cpv): 34114000 Speciale voertuigen, 34114400 Minibusjes, 34134200 Kipauto's, 34136000 Bestelwagens, 34136100 Lichte bestelwagens, 34139100 Chassis met cabines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000