2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoering Nationaal Isolatieprogramma en Warmtetransitie
Beschrijving: Samengevat, twee doelgroepen (NIP en niet NIP) voor wie een woningopname inclusief offerte wordt aangeboden. Het verschil is dat de NIP doelgroep (intensieve) begeleiding vanuit het Energieloket/Malkander en subsidie ontvangt en de andere doelgroep niet. Doordat de woningopname en het offertetraject door de opdrachtgever wordt betaald is de verwachting dat dit scherpe offertes voor de uitvoering op zal leveren, het voorbereidende en aquisitiedeel wordt door de opdrachtnemer uitgevoerd in plaats van de door de uitvoerende partijen. Gemeente Ede kan in drie tranches financiële middelen voor het NIP aanvragen bij het Rijk. In de eerste tranche zijn er middelen toegekend voor 1264 woningen. Dat betekent dat er in 3 jaar tijd bij 1264 huishoudens ten minste één isolatiemaatregel getroffen moet worden.
Interne identificatiecode: Zaaknummer I231000002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Uitvoering isolatiemaatregelen
Beschrijving: • Opzetten, organiseren en coördineren van collectieve inkoopacties voor woningisolatie voor woningeigenaren; • Uitvoeren van woningopnames en het opstellen van individueel advies voor het treffen van isolatiemaatregelen, resulterend in een offerte voor gebouweigenaren voor de uitvoering van één of meerdere isolatiemaatregelen; • Verzamelen van deelnemende lokale/ regionale aannemers en isolatiepartijen en uitonderhandelen van scherpe tarieven voor het uitvoeren van isolatiemaatregelen; • Het aansturen van deelnemende lokale/ regionale aannemers en isolatiepartijen voor het uitvoeren van isolatiemaatregelen; • Als centrale contactpersoon (coördinator) optreden voor bewoners richting de uitvoerende partijen. • Het verlenen van subsidie namens de gemeente Ede. NIP: 964 huishoudens maken gebruik van de woningopname en offerte. Dit betekent 321 per jaar. Niet-NIP: 50 tot 100 huishoudens per jaar maken gebruik van een woningopname en offerte.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst gaat in op 8 januari 2024 en eindigt van rechtswege op 7 januari 2027 met de optie van jaarlijkse verlenging. Mogelijke verlenging gebeurt schriftelijk voor afloop van de contractperiode. Er zal nimmer sprake zijn van een automatische verlenging. De gemeente Ede heeft de intentie om de opdracht van 1 januari 2024 tot (ten minste) 31 december 2028 te verlenen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Doe het zelf regeling
Beschrijving: • Het opzetten, organiseren en uitvoeren van een doe-het-zelf regeling voor eigenaar-bewoners in de lokale aanpak isolatie. Voor beide percelen monitort de opdrachtnemer de voortgang en levert de gegevens aan die de gemeente Ede nodig heeft om de uitkering te verantwoorden aan het Rijk. 300 huishoudens maken gebruik van de doe het zelf regeling. Dit betekent 100 per jaar.
Interne identificatiecode: 2