66421-2025 - Mededinging
Nederland – Telecommunicatiediensten – Mobiele telefonie diensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiele telefonie diensten
Beschrijving: Het Alfa-college heeft tot doel één Opdrachtnemer te contracteren voor de levering van mobiele spraak- en data abonnementen, conform de daaraan gestelde eisen.
Interne identificatiecode: T128373
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 64212000 Mobieletelefoondiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000