664330-2024 - Mededinging
Nederland – Wegenbouwwerken – RAW raamovereenkomst verhardings- en wegbebakeningswerkzaamheden voor 30-km/u-straten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: RAW raamovereenkomst verhardings- en wegbebakeningswerkzaamheden voor 30-km/u-straten
Beschrijving: Europees openbare aanbesteding betreffende verhardings- en wegbebakeningswerkzaamheden voor 30-km/u-straten, globaal betreft het aanbrengen van drempels, het aanbrengen van wegmarkeringen en bebording en het uitvoeren van bijbehorende en bijkomende werkzaamheden voor het realiseren van circa 115 30-km/u-straten in de gemeente Rotterdam. De RAW-raamovereenkomst is verdeeld over 5 percelen. Voor bijzonderheden zie de aanbestedingsstukken, welke u kunt downloaden van aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbare aanbesteding betreffende verhardings- en wegbebakeningswerkzaamheden voor 30-km/u-straten, globaal betreft het aanbrengen van drempels, het aanbrengen van wegmarkeringen en bebording en het uitvoeren van bijbehorende en bijkomende werkzaamheden voor het realiseren van circa 115 30-km/u-straten in de gemeente Rotterdam. De RAW-raamovereenkomst is verdeeld over 5 percelen. Voor bijzonderheden zie de aanbestedingsstukken, welke u kunt downloaden van aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken
Aanvullende classificatie (cpv): 45233221 Aanbrengen van wegmarkeringen, 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden, 45233252 Wegdekwerkzaamheden voor straten, 45233290 Plaatsen van verkeersborden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Gebied Centrum
Beschrijving: Perceel 1 van de Europees openbare aanbesteding betreffende verhardings- en wegbebakeningswerkzaamheden voor 30-km/u-straten, globaal betreft het aanbrengen van drempels, het aanbrengen van wegmarkeringen en bebording en het uitvoeren van bijbehorende en bijkomende werkzaamheden voor het realiseren van circa 115 30-km/u-straten in de gemeente Rotterdam. De RAW-raamovereenkomst is verdeeld over 5 percelen. Voor bijzonderheden zie de aanbestedingsstukken, welke u kunt downloaden van aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract.
Interne identificatiecode: 1-W-18821-24 P1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Gebied Zuid Buiten De Ring
Beschrijving: Perceel 2 van de Europees openbare aanbesteding betreffende verhardings- en wegbebakeningswerkzaamheden voor 30-km/u-straten, globaal betreft het aanbrengen van drempels, het aanbrengen van wegmarkeringen en bebording en het uitvoeren van bijbehorende en bijkomende werkzaamheden voor het realiseren van circa 115 30-km/u-straten in de gemeente Rotterdam. De RAW-raamovereenkomst is verdeeld over 5 percelen. Voor bijzonderheden zie de aanbestedingsstukken, welke u kunt downloaden van aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract.
Interne identificatiecode: 1-W-18821-24 P2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Gebied Zuid Binnen De Ring
Beschrijving: Perceel 3 van de Europees openbare aanbesteding betreffende verhardings- en wegbebakeningswerkzaamheden voor 30-km/u-straten, globaal betreft het aanbrengen van drempels, het aanbrengen van wegmarkeringen en bebording en het uitvoeren van bijbehorende en bijkomende werkzaamheden voor het realiseren van circa 115 30-km/u-straten in de gemeente Rotterdam. De RAW-raamovereenkomst is verdeeld over 5 percelen. Voor bijzonderheden zie de aanbestedingsstukken, welke u kunt downloaden van aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract.
Interne identificatiecode: 1-W-18821-24 P3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Gebied Noord-West
Beschrijving: Perceel 4 van de Europees openbare aanbesteding betreffende verhardings- en wegbebakeningswerkzaamheden voor 30-km/u-straten, globaal betreft het aanbrengen van drempels, het aanbrengen van wegmarkeringen en bebording en het uitvoeren van bijbehorende en bijkomende werkzaamheden voor het realiseren van circa 115 30-km/u-straten in de gemeente Rotterdam. De RAW-raamovereenkomst is verdeeld over 5 percelen. Voor bijzonderheden zie de aanbestedingsstukken, welke u kunt downloaden van aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract.
Interne identificatiecode: 1-W-18821-24 P4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Gebied Noord-oost en Alexander
Beschrijving: Perceel 5 van de Europees openbare aanbesteding betreffende verhardings- en wegbebakeningswerkzaamheden voor 30-km/u-straten, globaal betreft het aanbrengen van drempels, het aanbrengen van wegmarkeringen en bebording en het uitvoeren van bijbehorende en bijkomende werkzaamheden voor het realiseren van circa 115 30-km/u-straten in de gemeente Rotterdam. De RAW-raamovereenkomst is verdeeld over 5 percelen. Voor bijzonderheden zie de aanbestedingsstukken, welke u kunt downloaden van aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract.
Interne identificatiecode: 1-W18821-24 P5