Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst wettelijke en technische keuringen voor het patrimonium van Groep Hasselt
Referentienummer: Hasselt-2022-5111-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71630000 Technische controle- en testdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Onderhavige raamovereenkomst is een opdracht voor diensten en heeft als voorwerp het uitvoeren van wettelijke en technische keuringen voor het patrimonium van groep Hasselt.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Onderhavige raamovereeenkomst is een opdracht voor diensten en heeft als voorwerp het uitvoeren van wettelijke en technische keuringen voor het patrimonium van groep Hasselt.