2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf 2 Veegwagens
Beschrijving: Twee veegwagens 2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144430 Straatveegvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Aanschaf 2 veegmachines voor de gemeente Huizen
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921100 Straatveegmachines