664843-2025 - Resultaat
Nederland – Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten – Meubelpanelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Meubelpanelen
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van meubelpanelen en aanverwante diensten ten behoeve van legeringskamers in Nederland, Munster (Duitsland) en de CARIB (Caribisch Gebied). Het betreft o.a. bedonderbouw, verrijdbare bed-bakken, wandpanelen, legplanken, bureau, kast- en paneelmodulen van plaatmaterialen, passpiegels, privacywanden, onderdelen en maatwerk. Let op: schouwing is maandag 2 juni vanaf 9:30-12:00 uur, u dient zich op tijd aan te melden, voor donderdag 29 mei 10: 00 uur. Zie ook de leidraad paragraaf 4.3.2
Interne identificatiecode: 22557839
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair, 44175000 Panelen, 45451200 Aanbrengen van panelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000