664940-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor begeleiding en adviesverlening – Maatschappelijke Begeleiding Statushouders
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maatschappelijke Begeleiding Statushouders
Beschrijving: Per 1 januari 2022 is de nieuwe Wet inburgering in werking getreden. De gemeenten willen het nieuwe stelsel benutten om de kansen van statushouders te vergroten om op een snelle en volwaardige manier mee te doen in de maatschappij. Sinds 1 januari 2022 krijgen alle statushouders in de gemeente Midden-Drenthe een tijdig en passend inburgeringstraject aangeboden waarbij het leren van de taal gecombineerd wordt met participatie, zodat zij zo snel mogelijk en volwaardig kunnen deelnemen aan de samenleving. Op dit moment komen er gemiddeld 70 statushouders per jaar in onze gemeente wonen. De maatschappelijke ondersteuning duurt minimaal 18 maanden. Maatschappelijke begeleiding van statushouders zorgt ervoor dat statushouders op meerdere leefgebieden zelfredzaam worden. Zie aanbestedingsstukken.
Interne identificatiecode: Zaaknummer: 4447911
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad Maximaal €350.000,- per jaar op basis van 70 statushouders.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten