See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoering gladheidsbestrijding perceel 4
Beschrijving: De onderhavige onderhandelingsprocedure heeft betrekking op perceel 4 van de eerder gepubliceerde Europees openbare aanbestedingsprocedure Uitvoering gladheidsbestrijding Gemeente Lelystad met TenderNed-kenmerk TN 572920. De inhoud van de opdracht, de eisen en de voorwaarden zijn ongewijzigd. Voor een nadere omschrijving van de opdracht, de gestelde eisen en de contractvoorwaarden wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten behorende bij voornoemde procedure. De omvang van deze opdracht betreft perceel 4 van de aanbesteding Uitvoering gladheidsbestrijding Gemeente Lelystad met TenderNed kenmerk TN 572920.
Interne identificatiecode: TN 572920
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Naar aanleiding van de Europees openbare aanbestedingsprocedure Uitvoering gladheidsbestrijding Gemeente Lelystad met TenderNed-kenmerk TN 572920 zijn voor Perceel X geen (aanvaardbare) inschrijving ontvangen. Om alsnog in de behoefte te voorzien, wordt voor dit perceel een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging uitgevoerd conform artikel 2.32 Aw.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90630000 IJsbestrijdingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1