665132-2023 - Resultaat
België – Informaticadiensten – Support- en Beheersdiensten voor IT-infrastructuur
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Support- en Beheersdiensten voor IT-infrastructuur
Beschrijving: De Inschrijver aan wie de opdracht gegund zal worden, neemt de Dienstverlening op zich, zoals beschreven in de Technische specificaties van dit bestek. De Dienstverlening tussen beide partijen wordt onder verschillende samenwerkingsmodellen georganiseerd. De grote lijnen van deze samenwerkingsmodellen worden uiteengezet in de Technische specificaties.
Interne identificatiecode: 10/27/2023 4:14 PM 3PID148 000001889
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72500000 Informaticadiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Support- en Beheersdiensten voor IT-infrastructuur
Interne identificatiecode: 000001889