2. Procedure
Procedure
Titel: Verzekeringsmakelaar
Beschrijving: Verzekeringsmakelaarsdiensten voor een pakket aan verzekerings- en verzekering gerelateerde activiteiten voor de gemeente Utrecht. De diensten bestaan uit: • Advisering op het gebied van schade en verzekeringen; • Afsluiten van en bemiddeling bij verzekeringen; • Begeleiding bij aanbestedingen van verzekeringen; • Polisbeheer, -acceptatie en -administratie; • Schadebehandeling; • Advisering en assistentie op gebied van preventie, risicobeheer en incidenteel crisisbeheer; • Het aanbieden van een verhaalservice op het gebied van aansprakelijkheid, property en loonschade. € 50.000-75.000 per jaar
Interne identificatiecode: 2025JZ622
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De gemeente Utrecht wil één overeenkomst afsluiten met betrekking tot diensten van een Verzekeringsmakelaar, bestaande uit: • Advisering op het gebied van schade en verzekeringen; • Afsluiten van en bemiddeling bij verzekeringen; • Begeleiding bij aanbestedingen van verzekeringen; • Polisbeheer, -acceptatie en -administratie; • Schadebehandeling; • Advisering en assistentie op gebied van preventie, risicobeheer en incidenteel crisisbeheer; • Het aanbieden van een verhaalservice op het gebied van aansprakelijkheid, property en loonschade. € 50.000-75.000 per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.