See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Joodhoudende ontsmettingen
Beschrijving: Joodhoudende ontsmettingen
Interne identificatiecode: P7626 tem P7635
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: P7626-perceel 1: Levering van Povidon – Jood gel 20 of 30g
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0010
Titel: P7635 – perceel 10: levering van Povidon – Jood oogoplossing 20ml
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0002
Titel: P7627 – perceel 2: levering van Povidon – Jood gel 100g
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: perceel 3: levering van Povidon – Jood zeep kl.en gr.volume
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: P7629-perceel 4: levering van Povidon – Jood voor vaginaal gebruik
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: P7630 – perceel 5: levering van Povidon – Jood waterige oplossing kv
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: perceel 6: levering van Povidon – Jood waterige oplossing av
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: P7632-perceel 7: levering van Povidon – hydro-alcohol. oplossing
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: P7633 – perceel 8: levering van Povidon – Jood mondspoeling
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: P7634 – perceel 9: levering van Povidon – Jood tulle
Interne identificatiecode: 9