See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: aankoop van netwerkswitches
Beschrijving: aankoop van netwerkswitches
Interne identificatiecode: 2023R3192
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30237000 Onderdelen, toebehoren en benodigdheden voor computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023R3192 - 1
Interne identificatiecode: 1