665845-2024 - Resultaat
België – Meubilair – Levering van kantoormeubilair in de vorm van een raamovereenkomst
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van kantoormeubilair in de vorm van een raamovereenkomst
Beschrijving: Deze opdracht betreft de levering van kantoormeubilair in de vorm van een raamovereenkomst voor de Gewestelijke Overheidsdienst Brussel. Ze is opgedeeld in drie percelen. De drie percelen zijn elk een raamovereenkomst. De raamovereenkomst verleent geen enkel exclusief recht aan de opdrachtnemer(s). Desgewenst staat het de opdrachtgever vrij om meubilair aan te schaffen buiten de in deze overheidsopdracht voorziene raamovereenkomsten om. - Het eerste perceel, met als titel FORMEEL MEUBILAIR, betreft de levering van eigenlijke kantoormeubels. Het slaat op gebruikelijke en standaard meubelitems zoals bureaustoelen, tafels, bureautafels alsook tafels en stoelen voor vergaderruimtes. - Het tweede perceel, met als titel MEUBILAIR VAN HET TYPE BUBBLE Dit perceel betreft enkel meubilair van het type bubble, dat kan worden gedefinieerd als werkinfrastructuur die plaats biedt aan een beperkt aantal werknemers en hen behoedt voor geluid voortgebracht in collectieve werkruimten. Deze meubelstukken kunnen ook over extra verlichting en over hun eigen ventilatieapparatuur beschikken. - Het derde perceel, met als titel INFORMEEL MEUBILAIR betreft de levering van meubelstukken die verder afstaan van het eigenlijke kantoormeubilair en van toebehoren. Dit perceel betreft benodigdheden die geen bureautafels of -stoelen zijn maar gebruikt kunnen worden in een kantoorruimte, en toebehoren. Het betreft bijvoorbeeld banken, zitbanken, boekenkasten, zetels, individuele kluisjes (lockers) en andere meubeltjes.
Interne identificatiecode: DIRFAC 390
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Inschrijvers mogen offertes indienen voor alle kavels of een deel ervan.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Formeel meubelair
Beschrijving: Het eerste perceel, met als titel FORMEEL MEUBILAIR, betreft de levering van eigenlijke kantoormeubels. Het slaat op gebruikelijke en standaard meubelitems zoals bureaustoelen, tafels, bureautafels alsook tafels en stoelen voor vergaderruimtes.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Meubelair van het type Bubble
Beschrijving: Dit perceel betreft enkel meubilair van het type bubble, dat kan worden gedefinieerd als werkinfrastructuur die plaats biedt aan een beperkt aantal werknemers en hen behoedt voor geluid voortgebracht in collectieve werkruimten. Deze meubelstukken kunnen ook over extra verlichting en over hun eigen ventilatieapparatuur beschikken.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Informeel meubelair
Beschrijving: Het derde perceel, met als titel INFORMEEL MEUBILAIR betreft de levering van meubelstukken die verder afstaan van het eigenlijke kantoormeubilair en van toebehoren. Dit perceel betreft benodigdheden die geen bureautafels of -stoelen zijn maar gebruikt kunnen worden in een kantoorruimte, en toebehoren. Het betreft bijvoorbeeld banken, zitbanken, boekenkasten, zetels, individuele kluisjes (lockers) en andere meubeltjes.
Interne identificatiecode: 3