665864-2023 - Mededinging
België – Brandstoffen – Brandstof voor voertuigen lokaal bestuur Mol 2024-2027
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Brandstof voor voertuigen lokaal bestuur Mol 2024-2027
Beschrijving: De opdracht omvat het afleveren van brandstof voor voertuigen in een tankstation in de nabijheid van Slagmolenstraat te 2400 Mol (zie verderop in bestek voor meer toelichting).In de opdracht moet ook de ter beschikking stelling van tankkaarten en beheersoftware vervat zitten.Om een idee te geven qua omvang van de opdracht: vermoedelijk te leveren hoeveelheden per jaar voor lokaal bestuur Mol:Diesel: 65.000 liter per jaar - Benzine 95: 3.000 liter per jaar – Benzine 98: 3.000 liter per jaar - AD Blue: 1.250 liter per jaar – CNG: 9.000 kg.
Interne identificatiecode: 10/31/2023 1:25 PM 3PID3401 2023SVH02
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Brandstoffen: benzine 95, benzine 98, diesel, ad blue
Beschrijving: In dit perceel brandstoffen zitten vervat: benzine 95, benzine 98, diesel, ad blue.
Interne identificatiecode: 2023SVH02
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Niet gespecifieerd)
Perceel: LOT-0002
Titel: Brandstoffen: CNG
Beschrijving: Dit perceel gaat over het afnemen van CNG.