2. Procedure
Procedure
Titel: Reiniging en inspectie vrijverval riolering 2025-2028
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Reinigen en inspecteren van vrijverval riolen; b. Reinigen en inspecteren van IT-riolen; c. Reinigen en inspecteren van rioolputten; d. Afvoeren van vrijgekomen rioolslib; e. Bijkomende werkzaamheden. Zie bestek BS2402
Interne identificatiecode: BS2402
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbestedingsprocedure betreft de Europese openbare procedure conform hoofdstuk 2 van het ARW 2016
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90400000 Diensten in verband met afvalwater
Aanvullende classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging, 90491000 Rioolonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Beuningen
Beschrijving: Reiniging en inspectie vrijverval riolering 2025-2028 - perceel 1 Beuningen Zie bestek BS2402
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Heumen
Beschrijving: Reiniging en inspectie vrijverval riolering 2025-2028 - perceel 2 Heumen Zie bestek BS2402
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Maasdriel
Beschrijving: Reiniging en inspectie vrijverval riolering 2025-2028 - perceel 3 Maasdriel Zie bestek BS2402
Interne identificatiecode: 3