665906-2024 - Mededinging
Nederland – Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur – Schoonmaakdienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakdienstverlening
Beschrijving: Momenteel heeft de Opdrachtgever verschillende Overeenkomsten voor Schoonmaakdienstverlening. Deze Overeenkomsten lopen binnenkort af. De Opdrachtgever heeft mede daardoor besloten een aanbesteding in de markt te zetten om nieuwe Overeenkomsten af te sluiten voor alle locaties waar dit van belang is. De leverancier wordt gekozen op basis van BPKV-methode (Beste Prijs Kwaliteit Verhouding). De Opdrachtgever zoekt een partner in dienstverlening die in staat is om de kwaliteit van de dienstverlening te borgen waarbij ontzorging, kwaliteit, flexibiliteit, prijs-kwaliteitsverhouding en de betrokkenheid en verbondenheid van het schoonmaakpersoneel deel uitmaken van de samenwerking en de dienstverlening zoals deze geleverd wordt. De Opdrachtgever zoekt een partner die de consequentie durft te dragen van de service en kwaliteit van hetgeen initieel is aangeboden. 5 Clusters
Interne identificatiecode: EA-2024-010SO
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Cluster A
Beschrijving: Cluster A omvat zowel VO als PO scholen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Opdracht kan verlengd worden met 2x 2 jaar na een initiële looptijd van 48 maanden.
Perceel: LOT-0002
Titel: Cluster B
Beschrijving: Cluster B omvat zowel VO als PO scholen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Cluster C
Beschrijving: Cluster C omvat zowel VO als PO scholen
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Cluster D
Beschrijving: Cluster D omvat zowel VO als PO scholen
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Cluster E
Beschrijving: Cluster E omvat zowel VO als PO scholen
Interne identificatiecode: 5