Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
MULTIPROVIDER PLATFORM MET PARKEERRECHTENDATABANK EN AANVULLENDE DIENSTEN
Referentienummer: Hasselt-2022-5240-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Om het betalen voor parkeren zo gemakkelijk mogelijk te maken wil de aanbestedende overheid een multiprovider platform implementeren waarbij gebruik gemaakt wordt van een centraal, digitaal parkeerregister. Door te werken met een parkeerregister kunnen op een efficiënte en overzichtelijke manier meerdere providers van (mobiele) betaaltoepassingen (smartphone apps, sms-services, parkeerautomaten, …) naast elkaar aan de parkeerders aangeboden worden. Naast het verbeteren van het parkeercomfort en gebruikservaring moet het multiprovider platform ook de betalingsbereidheid verhogen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Multiprovider platform met parkeerrechtendatabank en aanvullende diensten