666097-2023 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – Raamovereenkomst Levering, Data-overdracht en Onderhoud GPS Sensoren Slimme Kraan
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Levering, Data-overdracht en Onderhoud GPS Sensoren Slimme Kraan
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van één partij voor het leveren van sensoren die data opleveren ten aanzien van de doorstroomprofielen van de watergangen. Deze data dient te worden aangeleverd bij de Dienstverlener, welke middels een separate Europese aanbesteding zal worden gecontracteerd.
Interne identificatiecode: T57394
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 16310000 Maaimachines, 38112100 Wereldwijd navigatie- en plaatsbepalingssysteem (gps of dergelijke), 43200000 Grondverzet- en graafmachines, en bijbehorende onderdelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000