666104-2026 - Mededinging
Nederland – Sportdiensten – Bedrijfssport Abonnementen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfssport Abonnementen
Beschrijving: De Hogeschool van Amsterdam (HvA) is op zoek naar een dienstverlener voor het aanbieden, beheren en faciliteren van een bedrijfsfitnessregeling met bruto-nettovoordeel voor haar medewerkers. Met deze regeling wil de HvA medewerkers toegang bieden tot een breed, flexibel en gebruiksvriendelijk aanbod van sportlocaties en hen stimuleren tot een actieve leefstijl. De dienstverlening omvat onder andere een netwerk van aangesloten sportlocaties, een digitale omgeving voor medewerkers en de administratieve ondersteuning van de regeling.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92600000 Sportdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000