Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33181520 Verbruiksartikelen voor nierdialyse
Plaats van uitvoering
Stad: Ieper
Postcode: 8900
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Ieper (BE253)
Land: België