666542-2022 - Geplande opdrachtNederland-Waalwijk: Bouwwerkzaamheden
Vooraankondiging
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanbesteding Demolish, Engineer, Build & Maintain (DEBM) aannemer nieuwbouw Baanbrekers
Referentienummer: 1680103
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht behelst in hoofdzaak het verder uitwerken (Engineer) van het ontwerp, slopen (Demolish) van gebouw 1, het realiseren (Build) van het gebouw en het onderhouden (Maintain) voor vijf jaar. Voor uitvoering van het werk kiest aanbesteder ervoor om werkzaamheden door één partij te laten verrichten.
De aanbesteder is op zoek naar een DEBM-partij. Vanwege de verwevenheid, volgordelijkheid & integraliteit van de werkzaamheden wordt het werk in één perceel aanbesteed. De opdrachtnemer wordt conform de UAV-GC 2005 verantwoordelijk voor zowel het ontwerp, sloop, uitvoering als onderhoud. Opsplitsing in meerdere percelen is derhalve niet mogelijk.
De opdracht bestaat uit het maken van een DO, TO, UO op basis van stukken op VO+ niveau, het slopen van gebouw 1, het uitvoeren van de bouwkundige, elektrotechnische, werktuigbouwkundige, terrein en maatwerk meubilair werken, alsmede coördinatie overige bij de uitvoering betrokken partijen en 5 jaar onderhouden van het gebouw.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
12.900 m²