2. Procedure
Procedure
Titel: EA Raamovereenkomst levering Trekkers (tractoren)
Beschrijving: Gemeente Noardeast-Fryslân is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van trekkers (tractoren). De opdracht voorziet in de eerste plaats in de aanschaf van vier trekkers (tractoren), die naar verwachting direct na contractering zullen worden afgenomen. Daarnaast biedt de raamovereenkomst de mogelijkheid om gedurende de looptijd, indien hiervoor budget beschikbaar is en de operationele behoefte daartoe aanleiding geeft, maximaal vier aanvullende trekkers (tractoren) af te nemen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16700000 Tractoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000