2. Procedure
Procedure
Titel: Begrazen openbaar groen en bermen
Beschrijving: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: Het met een ecologische doelstelling begrazen van openbaar groen en bermen, door voor begrazingsbeheer geschikt vee, voor de jaren 2027 tot en met 2031, zonder dat dit ten koste gaat van overige gebruiksfuncties. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 1 april 2027 tot en met 31 december 2031 (5 jaar). Zie bestek
Interne identificatiecode: K012471
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1