667484-2024 - Mededinging
Nederland – Chemische producten – Klein Bulk Chemicaliën SDB
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Klein Bulk Chemicaliën SDB
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het op afroep leveren van Chemicaliën in Klein Bulk (cans, vaten, IBC's, variboxen of in een tankwagen tot maximaal 20m3 of in volle wagens maar met een klein volume op jaarbasis) op de diverse locaties van de Samenwerkende Drinkwaterbedrijven (SDB). Voor Chemicaliën die in direct contact komen met drinkwater is de volgende regelgeving van toepassing: 'Regeling materialen en chemicaliën drink- en warmtapwatervoorziening'. De SDB is een samenwerkingsverband van diverse speciale-sectorbedrijven en bestaat uit de volgende deelnemers: Brabant Water N.V.; Evides N.V. inclusief Evides Industriewater www.evides.nl; www.evidesindustriewater.nl Oasen N.V. www.oasen.nl Vitens N.V. www.vitens.nl N.V. Waterbedrijf Groningen inclusief North Water B.V. en North Water Afvalwater B.V. www.waterbedrijfgroningen.nl; www.northwater.nl N.V. PWN Waterleidingmaatschappij Noord-Holland www.pwn.nl N.V. Waterleiding Maatschappij Limburg www.wml.nl Stichting Waternet www.waternet.nl Dunea N.V. www.dunea.nl Contactgegevens Alle communicatie met betrekking tot deze aanbesteding dient te lopen via dit platform. De penvoerder van deze aanbesteding is: N.V. Waterbedrijf Groningen Door middel van deze aanbesteding hebben de SDB het doel om een overeenkomst af te sluiten voor de levering van Klein Bulk Chemicaliën met twee geschikte partijen.
Interne identificatiecode: 2024.0041
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24000000 Chemische producten
Aanvullende classificatie (cpv): 24962000 Chemicaliën voor waterbehandeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Brabant Water
Beschrijving: Het op afroep leveren van Chemicaliën in Klein Bulk (cans, vaten, IBC's, variboxen of in een tankwagen tot maximaal 20m3 of in volle wagens maar met een klein volume op jaarbasis) op de diverse locaties van Brabant Water N.V. Voor Chemicaliën die in direct contact komen met drinkwater is de volgende regelgeving van toepassing: 'Regeling materialen en chemicaliën drink- en warmtapwatervoorziening'.
Interne identificatiecode: 2024.0041 Brabant Water N.V.
Belangrijkste classificatie (cpv): 24962000 Chemicaliën voor waterbehandeling
Perceel: LOT-0002
Titel: Evides
Beschrijving: Het op afroep leveren van Chemicaliën in Klein Bulk (cans, vaten, IBC's, variboxen of in een tankwagen tot maximaal 20m3 of in volle wagens maar met een klein volume op jaarbasis) op de diverse locaties van Evides N.V. Voor Chemicaliën die in direct contact komen met drinkwater is de volgende regelgeving van toepassing: 'Regeling materialen en chemicaliën drink- en warmtapwatervoorziening'.
Interne identificatiecode: 2024.0041 Evides N.V.
Perceel: LOT-0003
Titel: PWN
Beschrijving: Het op afroep leveren van Chemicaliën in Klein Bulk (cans, vaten, IBC's, variboxen of in een tankwagen tot maximaal 20m3 of in volle wagens maar met een klein volume op jaarbasis) op de diverse locaties van Waterleidingbedrijf Noord-Holland. Voor Chemicaliën die in direct contact komen met drinkwater is de volgende regelgeving van toepassing: 'Regeling materialen en chemicaliën drink- en warmtapwatervoorziening'.
Interne identificatiecode: 2024.0041 PWN Waterleidingbedrijf Noord-Holland
Perceel: LOT-0004
Titel: Oasen, Dunea & Waternet
Beschrijving: Het op afroep leveren van Chemicaliën in Klein Bulk (cans, vaten, IBC's, variboxen of in een tankwagen tot maximaal 20m3 of in volle wagens maar met een klein volume op jaarbasis) op de diverse locaties van Oasen N.V., Dunae N.V. en Stichting Waternet. Voor Chemicaliën die in direct contact komen met drinkwater is de volgende regelgeving van toepassing: 'Regeling materialen en chemicaliën drink- en warmtapwatervoorziening'.
Interne identificatiecode: 2024.0041 Oasen N.V., Dunea N.V., Stichting Waternet
Perceel: LOT-0005
Titel: Vitens
Beschrijving: Het op afroep leveren van Chemicaliën in Klein Bulk (cans, vaten, IBC's, variboxen of in een tankwagen tot maximaal 20m3 of in volle wagens maar met een klein volume op jaarbasis) op de diverse locaties van Vitens N.V. Voor Chemicaliën die in direct contact komen met drinkwater is de volgende regelgeving van toepassing: 'Regeling materialen en chemicaliën drink- en warmtapwatervoorziening'.
Interne identificatiecode: 2024.0041 Vitens N.V.
Perceel: LOT-0006
Titel: Waterbedrijf Groningen
Beschrijving: Het op afroep leveren van Chemicaliën in Klein Bulk (cans, vaten, IBC's, variboxen of in een tankwagen tot maximaal 20m3 of in volle wagens maar met een klein volume op jaarbasis) op de diverse locaties van N.V. Waterbedrijf Groningen. Voor Chemicaliën die in direct contact komen met drinkwater is de volgende regelgeving van toepassing: 'Regeling materialen en chemicaliën drink- en warmtapwatervoorziening'.
Interne identificatiecode: 2024.0041 N.V. Waterbedrijf Groningen
Perceel: LOT-0007
Titel: WML
Beschrijving: Het op afroep leveren van Chemicaliën in Klein Bulk (cans, vaten, IBC's, variboxen of in een tankwagen tot maximaal 20m3 of in volle wagens maar met een klein volume op jaarbasis) op de diverse locaties van Waterleiding Maatschappij Limburg. Voor Chemicaliën die in direct contact komen met drinkwater is de volgende regelgeving van toepassing: 'Regeling materialen en chemicaliën drink- en warmtapwatervoorziening'.
Interne identificatiecode: 2024.0041 Waterleiding Maatschappij Limburg