66758-2026 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Realisatie 14 modulaire woningen Vlijkade
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie 14 modulaire woningen Vlijkade
Beschrijving: De werkzaamheden t.b.v. de bouwwerkzaamheden zullen in de ontwerpfase verder worden gespecificeerd. Ter informatie is het VO met tekeningen bijgevoegd als bijlage. Het project omvat engineeringswerkzaamheden tot uitvoering (bouwteamfase) en uitvoering fase 2 (uitvoeringsfase) waarbij een plafondbedrag (taakstellend budget) van toepassing is. De opdracht wordt gefaseerd gegund. Voor de opdracht van 14 woningen is een taakstellend budget van maximaal € 2.400.000,- exclusief BTW beschikbaar (bouwkosten). Gedurende de bouwteamfase wordt een vergoeding toegekend voor verrichte werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 240177GDD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45211000 Bouwwerkzaamheden voor meergezins- en eengezinswoningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1