2. Procedure
Procedure
Titel: onderhoud van de werktuigkundige en elektrotechnische installaties gemeente Roerdalen
Beschrijving: De gemeente Roerdalen gaat het onderhoud aan de werktuigkundige en elektrotechnische installaties in het gemeentehuis uitbesteden door middel van een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure overeenkomstig het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW 2016). Let op er is een mogelijkheid voor een schouw. Zie voor data en aanmelden paragraaf 5.1.1 van de inschrijvingsleidraad. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: w2389
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen, 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Werktuigkundige en elektrotechnische installaties
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten. zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 50712000 Reparatie en onderhoud van mechanische uitrusting in gebouwen, 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: -