2. Procedure
Procedure
Titel: OPDRACHT VOOR DE ORGANISATIE KINDEROPVANG VOLGENS HET BOA DECREET
Beschrijving: Samenvatting: Opdracht voor de organisatie kinderopvang volgens het BOA decreet. Toelichting: Gemeente Zonhoven wil een aantrekkelijke gemeente zijn voor jonge gezinnen. In samenwerking met een externe partner zal een aanbod voor- en naschoolse kinderopvang georganiseerd worden op verschillende locaties, met name: • 5 opvanglocaties in de basisscholen van het katholiek onderwijs • Kievitveldstraat 7 • Schelstraat 10 • Klodsbergweg 9 • Kleine Hemmenweg 2 • Molenweg 73 • 1 opvanglocaties GO! Onderwijs • Gulden Boomkensweg 8 De opdracht omvat zowel de voor-en naschoolse opvang alsook de vakantiewerking op de diverse locaties. De inschrijver kiest zelf een locatie uit om de vakantieopvang en schoolvrije dagen te organiseren (1 of meerdere locaties).
Interne identificatiecode: 2025-130
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75200000 Diensten ten behoeve van de gemeenschap
Aanvullende classificatie (cpv): 85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren, 85312110 Kinderdagverblijven
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Voorwerp van deze diensten: Opdracht voor de organisatie kinderopvang volgens het BOA decreet. Toelichting: Gemeente Zonhoven wil een aantrekkelijke gemeente zijn voor jonge gezinnen. In samenwerking met een externe partner zal een aanbod voor- en naschoolse kinderopvang georganiseerd worden op verschillende locaties, met name: • 5 opvanglocaties in de basisscholen van het katholiek onderwijs • Kievitveldstraat 7 • Schelstraat 10 • Klodsbergweg 9 • Kleine Hemmenweg 2 • Molenweg 73 • 1 opvanglocaties GO! Onderwijs • Gulden Boomkensweg 8 De opdracht omvat zowel de voor-en naschoolse opvang alsook de vakantiewerking op de diverse locaties. De inschrijver kiest zelf een locatie uit om de vakantieopvang en schoolvrije dagen te organiseren (1 of meerdere locaties).
Interne identificatiecode: 1