667757-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – 10600101002 - OM - Inhuur projectleider Woo
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 10600101002 - OM - Inhuur projectleider Woo
Beschrijving: Het OM wenst een projectleider Woo in te huren.
Interne identificatiecode: 10600101002
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De procedure is het Dynamisch aankoopsysteem.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Hoeveelheid: 1 398 uur