See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van houten platen om meubilair te maken
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van houten platen om meubilair te maken
Interne identificatiecode: PPP0V1-91/5128/2025026
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44191000 Diverse houten materialen voor de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025026_1