2. Procedure
Procedure
Titel: Landelijk - Aanschaf en onderhoud keukenapparatuur
Beschrijving: Raamovereenkomst voor aanschaf en onderhoud van keukenapparatuur. Maximale opdrachtwaarde € 1.700.000
Interne identificatiecode: TN 467795
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50882000 Reparatie en onderhoud van restaurantuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 39220000 Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden, 50324200 Diensten voor preventief onderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aanschaf en onderhoud keukenapparatuur
Beschrijving: Aanschaf en onderhoud keukenapparatuur Maximale opdrachtwaarde € 1.700.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten