2. Procedure
Procedure
Titel: Aanpak oneigenlijk gebruik gemeentegrond
Beschrijving: De opdracht betreft het ongedaan maken van oneigenlijk gebruik van gemeentegrond in de jongere wijken in de gemeente Haarlemmermeer, door een juridisch adviesbureau gespecialiseerd in de aanpak van oneigenlijk grondgebruik. Op een totaal van circa 18.000 bouwwerken met een bouwjaar vanaf 2003 en een woonfunctie zijn er 774 mogelijke gevallen van oneigenlijk gebruik van gemeentegrond gesignaleerd. Deze gevallen moeten nader worden onderzocht en worden afgehandeld middels het door gemeente Haarlemmermeer vastgestelde werkproces. Voor een meer nauwkeurige omschrijving voor de uitvoerings- en overige eisen ten aanzien van de opdracht verwijzen wij u naar het Programma van Eisen (PvE) en de bijbehorende bijlagen. 774 dossiers
Interne identificatiecode: 2024-483 / 11237427
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel
Beschrijving: Hoofdperceel is het enige perceel 774 dossiers
Interne identificatiecode: 1