2. Procedure
Procedure
Titel: De aankoop van koelwagens ten behoeve van de militaire horeca, farmaceutische dienst en bevoorrading.
Beschrijving: De aankoop van koelwagens ten behoeve van de militaire horeca, farmaceutische dienst en bevoorrading. Gelieve ook de bij deze bekendmaking gevoegde documenten te willen raadplegen.
Interne identificatiecode: MRMP-L/P 25LP202
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Koelvoertuig(en) horeca
Beschrijving: Koelvoertuig(en) horeca
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34000000 Vervoersmaterieel en bijbehorende producten
Perceel: LOT-0002
Titel: Koelvoertuig(en) farmacie
Beschrijving: Koelvoertuig(en) farmacie
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Koelvoertuig(en) bevoorrading zwaar
Beschrijving: Koelvoertuig(en) bevoorrading zwaar
Interne identificatiecode: 3