2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Vijfheerenlanden - Verwijderen en onderhoud bomen
Beschrijving: De gemeente wil met deze opdracht de volgende doelstellingen te bereiken: Het verwijderen en onderhouden van bomen afnemen bij één opdrachtnemer en voldoen aan de aanbestedings-wetgeving. -
Interne identificatiecode: IBMN-2024-VIJ-AH-003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1