668956-2025 - Resultaat
Nederland – Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden – Woonrijpmaken Vijfsluizen te Vlaardingen Fase 3
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Woonrijpmaken Vijfsluizen te Vlaardingen Fase 3
Beschrijving: - verrichten diverse opruimingswerkzaamheden; - opschonen watergangen; - graven, vervoeren en verwerken grond; - verwerken van zand; - verwerken van klei; - aanbrengen riolering (kolkleidingen); - plaatsen beschoeiing; - verwerken verhardingsfunderingsmaterialen; - verwerken van asfalt; - aanbrengen bestratingen; - bemesten en inzaaien; - aanbrengen beplantingen; - aanbrengen van terreininrichting; - het plaatsen van grondkerende constructie; - het (ver)plaatsen van openbare verlichting; - het aanbrengen van kokerduikers incl. randbeveiligingen; - onderhoud en nazorg voor grijs / groen - bijkomende werkzaamheden. Zie bestek
Interne identificatiecode: P07267
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen, 45236000 Aanbrengen van verharding, 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Woonrijpmaken Vijfsluizen te Vlaardingen Fase 3 Zie bestek
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden