Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen, 72315100 Datanetwerkondersteuningsdiensten, 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling, 79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie.