Soort aanbestedende dienst Ministerie of andere nationale of federale instantie, met inbegrip van regionale of plaatselijke onderverdelingen
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaak en glasbewassing Duitsland
Referentienummer: 19836505
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90919200 Schoonmaken van kantoren
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakdienstverlening en glasbewassing welke vallen onder de verantwoordelijkheid van het Ministerie van Defensie. Het betreffen de locaties Münster, Lohheide en Geilenkirchen. Vanwege de geografische ligging is de opdracht verdeeld in twee percelen:
Perceel 1 Münster en Lohheide.
Perceel 2 Geilenkirchen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Locatie Munster en Lohheide
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten, 90910000 Reinigingsdiensten, 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten, 90919200 Schoonmaken van kantoren, 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 1
Location Munster and Lohheide
Perceel 2 Geilenkirchen
Perceel nr.: 2
Aanvullende CPV-code(s) 90911300 Wassen van ramen, 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
Schoonmaak en Glasbewassing Geilenkirchen