2. Procedure
Procedure
Titel: QOP25-3792 - Raamovereenkomst voor third-party patch management oplossing voor MS windows clients en servers voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, Prins Leopold Instituut voor Tropische Geneeskunde en Flanders Make vzw
Beschrijving: QOP25-3792 - Raamovereenkomst voor third-party patch management oplossing voor MS windows clients en servers voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, Prins Leopold Instituut voor Tropische Geneeskunde en Flanders Make vzw
Interne identificatiecode: QOP25-3792
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QOP25-3792 - 1
Interne identificatiecode: 1