66989-2024 - Mededinging
Nederland – Hout – Levering van hout en beschoeiingsmateriaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van hout en beschoeiingsmateriaal
Beschrijving: De Aanbestedende dienst wil een Raamovereenkomst afsluiten voor de levering van hout en beschoeiingsmateriaal. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst voor de komende 4 jaren betreft €1.500.000,- exclusief BTW. Dit bedrag is indicatief en biedt geen zekerheid voor de toekomst. Inschrijvers kunnen hieraan dan ook geen rechten ontlenen.
Interne identificatiecode: Z/23/067461
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03410000 Hout
Aanvullende classificatie (cpv): 03412000 Tropisch hout, 03418100 Hardhout
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Aanbestedende dienst wil een Raamovereenkomst afsluiten voor de levering van hout en beschoeiingsmateriaal.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de Raamovereenkomst is 12 maanden met driemaal de mogelijkheid tot verlenging van één (1) jaar (dus een looptijd van maximaal vier (4) jaren). Zij vangt aan op 1 mei 2024 en eindigt op 30 april 2025.