2. Procedure
Procedure
Titel: 31212867 Inspectie ontwikkeling zuigerstangen Oosterscheldekering
Beschrijving: Voor de inspectie van de zuigerstangen van de hydraulische cilinders van de Oosterscheldekering is momenteel geen geschikte, gestandaardiseerde inspectiemethode beschikbaar. De huidige visuele inspecties binnen het onderhoudsregime zijn onvoldoende om degradatie objectief te monitoren en renovatie te prioriteren. Rijkswaterstaat wenst daarom een geautomatiseerde, objectieve inspectiemethode te ontwikkelen en implementeren, inclusief het bijbehorende product. Vanwege het innovatieve karakter wordt de opdracht aanbesteed via een Innovatiepartnerschap. De opdrachtnemer ontwikkelt de inspectiemethode en test en valideert deze op minimaal twee door RWS geselecteerde operationele zuigerstangen. De opdrachtgever begeleidt de werkzaamheden tijdens de uitvoering op de Oosterscheldekering. Doelstelling deze overeenkomst: De ontwikkeling van een inspectiemethode waarmee schades aan de stangdeklaag (op de zuigerstang) geautomatiseerd en objectief gemeten en gemonitord kunnen worden. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 31212867
Type procedure: Innovatiepartnerschap
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
Aanvullende classificatie (cpv): 45243000 Kustverdedigingswerken, 45244000 Maritieme bouwwerkzaamheden, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 73120000 Experimentele ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: perceel 1
Beschrijving: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Fase 1 (O&O) dient uiterlijk op 1 januari 2028 volledig te zijn afgerond door Opdrachtnemer. Het afronden van Fase 1 leidt niet automatisch tot toegang van Fase 2. Na afronding van Fase 1 kan Opdrachtgever besluiten om Fase 2 (Commerciële Leverings- en Onderhoudsfase) al dan niet aan te laten vangen. Er bestaat geen aanspraak op aanvangen van Fase 2 op enige wijze. Indien Opdrachtgever besluit Fase 2 aan te vangen, start Fase 2 direct aansluitend op de afronding van Fase 1 en geldt voor een duur van maximaal tien (10) jaar, zijnde één initiële periode van een jaar (levering tweede gelijkwaardig product) met de mogelijkheid tot jaarlijkse verlenging(en) ten behoeve van onderhoud (opties) door Opdrachtgever.