See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van een HR-LCMS toestel
Beschrijving: Aankoop, levering, installatie en indienststelling van een HR-LCMS toestel
Interne identificatiecode: SC2025-006-LCMS
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SC2025-006-LCMS - 1
Interne identificatiecode: 1