2. Procedure
Procedure
Titel: Metal/Backend Rapid Thermal Annealing system (TNO10)
Beschrijving: Metal/Backend Rapid Thermal Annealing system Levering van één metal/backend rapid thermal annealing system (RTA)
Interne identificatiecode: WS2640007433
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31712000 Micro-elektronische machines en toestellen en microsystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: - Onderhouds/service contract(en) na afloop van de 24 maanden garantie; - Optioneel 2e Metal/Backend Rapid Thermal Annealing system - Consumables/spare parts