670053-2024 - Resultaat
België – Uitvoeren van studies – Aanvullende opdracht op B10723 - Aangepast kaaimuurontwerp met diepwand
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanvullende opdracht op B10723 - Aangepast kaaimuurontwerp met diepwand
Beschrijving: Aanvullende opdracht op B10723 - Aangepast kaaimuurontwerp met diepwand
Interne identificatiecode: AO0165
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AO0165 - 1
Beschrijving: Zie opdrachtdocumenten
Interne identificatiecode: 1