670256-2024 - Resultaat
Nederland – Reparatie en onderhoud van precisie-uitrusting – Servicecontract Titan Krios microscoop
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Servicecontract Titan Krios microscoop
Beschrijving: Servicecontract voor de geïnstalleerde Titan Krios microscoop bij het Netherlands Centre for Electron Nanoscopy (NeCEN)
Interne identificatiecode: T115003
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50430000 Reparatie en onderhoud van precisie-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000